SSES Новини:

Анонс весняної конференції Жан Монеe March 03,2017

Анонс весняної конференції Жан Моне у Києві, 9-13 квітня 2017 (англійською)

Дізнатися більше
Пропонуємо відвідати нашу сторінку у соціальних мережах March 03,2017

Пропонуємо відвідати нашу сторінку у соціальних мережах https://www.facebook.com/2014JeanMonnet/

Приймаємо для публікації розділи збірника кейс-стаді March 03,2017

На конкурсній основі приймаємо для публікації розділи збірника кейс-стаді ‘The European Union as an Actor in Security Sector Reform in the European Neighborhood’ (англійською)

Дізнатися більше

Український інститут кризового менеджменту та розв’язання конфліктів

Український інститут кризового менеджменту та розв’язання конфліктів є незалежною громадською організацією, заснованою у 2015 р., з метою сприяння розвитку міждисциплінарних наукових досліджень та викладання, яке інтегроване з дослідженнями, у сфері конфліктів в Україні та за кордоном. Інститут засновано групою українських та міжнародних експертів (за участю студентів та аспірантів), які спеціалізуються у сфері прогнозування, попередження, розв’язання та трансформації насильницьких конфліктів, представляють різні наукові школи та традиції. Доцільність заснування Інституту обумовлюється двома взаємопов’язаними обставинами. По-перше, анексія АР Крим та ескалація конфлікту на сході України привернули увагу наукової спільноти до нових війн та зформували попит українського суспільства, медіа та політиків на якісні дослідження, публікації та науково-обгрунтовані висновки, які повинні стати засадами політики безпеки України. По-друге, до цього часу Україна все ще не має жодної власної наукової школи з дослідження конфліктів, що, безумовно, впливає на якість публікацій, експертних висновків та державної політики. Інтеграція досліджень окремих українських та міжнародних експертів у нову наукову школу, утворення спільної ефективної платформи для наукових досліджень та викладання, поширення результатів дослідження та кращих практик розв’язання конфліктів є місією існування Інституту.

Оголошується конкурс на участь у міжнародному науковому вокршопі

За сприяння програми ім. Жана Моне Європейського Союзу, зокрема, проекту «Комплексний підхід Європейського Союзу до зовнішніх конфліктів та антикризовий менеджмент», 9-13 квітня 2017 р. у м. Києві буде проводитись міжнародний воркшоп за участю науковців, політиків, журналістів, активістів громадянського суспільства, які залучені до дослідження та розв'язання сучасних конфліктів.

Метою міжнародного вокршопу є обговорення причин та динаміки сучасних конфліктів, а також форм співробітництва між Європейським Союзом та країнами Європейського Добросусідства у попередженні та розв'язанні конфліктів. Учасники воркшопу проаналізують актуальні проблеми і виклики Європейській безпеці у контексті тематичних та географічних аспектів, які мають відношення до проблем безпеки, що потребують негайного вирішення.

Планується, що основними темами вокршопу будуть: (1) причини та динаміка сучасних конфліктів у країнах Європейського Добросусідства; (2) підходи ЄС до попередження та розв'язання конфліктів, (3) миротворча діяльність Європейського Союзу: перспективи вдосконалення, (4) Європейські підходи щодо реформування систем безпеки країн-членів ЄС в умовах нових викликів, (5) Підвищення співпраці між європейськими інститутами у забезпеченні Європейської безпеки, (6) Кооперація ЄС з іншими важливими організаціями та альянсами у сфері попередження конфліктів.

Більше інформації за посиланням