SSES Новини:

Анонс весняної конференції Жан Монеe March 03,2017

Анонс весняної конференції Жан Моне у Києві, 9-13 квітня 2017 (англійською)

Дізнатися більше
Пропонуємо відвідати нашу сторінку у соціальних мережах March 03,2017

Пропонуємо відвідати нашу сторінку у соціальних мережах https://www.facebook.com/2014JeanMonnet/

Приймаємо для публікації розділи збірника кейс-стаді March 03,2017

На конкурсній основі приймаємо для публікації розділи збірника кейс-стаді ‘The European Union as an Actor in Security Sector Reform in the European Neighborhood’ (англійською)

Дізнатися більше

Український інститут кризового менеджменту та розв’язання конфліктів

Український інститут кризового менеджменту та розв’язання конфліктів є незалежною громадською організацією, заснованою у 2015 р., з метою сприяння розвитку міждисциплінарних наукових досліджень та викладання, яке інтегроване з дослідженнями, у сфері конфліктів в Україні та за кордоном. Інститут засновано групою українських та міжнародних експертів (за участю студентів та аспірантів), які спеціалізуються у сфері прогнозування, попередження, розв’язання та трансформації насильницьких конфліктів, представляють різні наукові школи та традиції. Доцільність заснування Інституту обумовлюється двома взаємопов’язаними обставинами. По-перше, анексія АР Крим та ескалація конфлікту на сході України привернули увагу наукової спільноти до нових війн та зформували попит українського суспільства, медіа та політиків на якісні дослідження, публікації та науково-обгрунтовані висновки, які повинні стати засадами політики безпеки України. По-друге, до цього часу Україна все ще не має жодної власної наукової школи з дослідження конфліктів, що, безумовно, впливає на якість публікацій, експертних висновків та державної політики. Інтеграція досліджень окремих українських та міжнародних експертів у нову наукову школу, утворення спільної ефективної платформи для наукових досліджень та викладання, поширення результатів дослідження та кращих практик розв’язання конфліктів є місією існування Інституту.

2018-2020 Проект Жан Моне "Побудова стійких держав та суспільств: відповідь ЄС на нові виклики безпеці у Європейському Добросусідстві"

який реалізується Українським інститутом з кризового менеджменту та розв'язання конфліктів за підтримки програми ім. Жана Моне Європейського Союзу Проект спрямовано на консолідацію демократичних та стійких суспільств у країнах Європейського Союзу та країнах-партнерах шляхом забезпечення можливості для державних службовців, академічної спільноти та громадянського суспільства поглибити їхні знання та розуміння сучасних викликів та ризиків для Європейської безпеки через розробку ефективних методів для індивідуального та кооперативного навчання, з особливим фокусом на розвиток критичного мислення, трансформації цілей у результати та інкорпорації результатів дослідження у процеси розробки політики

Метою проекту є обговорення причин та динаміки сучасних конфліктів, а також форм співробітництва між Європейським Союзом та країнами Європейського Добросусідства у попередженні та розв'язанні конфліктів. Учасники проекту проаналізують актуальні проблеми і виклики Європейській безпеці у контексті тематичних та географічних аспектів, які мають відношення до проблем безпеки, що потребують негайного вирішення.

Планується, що основними темами проекту будуть: (1) причини та динаміка сучасних конфліктів у країнах Європейського Добросусідства; (2) підходи ЄС до попередження та розв'язання конфліктів, (3) миротворча діяльність Європейського Союзу: перспективи вдосконалення, (4) Європейські підходи щодо реформування систем безпеки країн-членів ЄС в умовах нових викликів, (5) Підвищення співпраці між європейськими інститутами у забезпеченні Європейської безпеки, (6) Кооперація ЄС з іншими важливими організаціями та альянсами у сфері попередження конфліктів.

Більше інформації за посиланням